نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه: ۵تا۷ اسفندماه سال جاری هفته پژوهش برگزار می‌شود

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه: ۵تا۷ اسفندماه سال جاری هفته پژوهش برگزار می‌شود


 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر محمدباقر نجفی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در نشست هم‌اندیشی بررسی و تبادل‌نظر در خصوص مسائل پژوهشی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی که با حضور اعضای هیئت‌علمی دانشکده کشاورزی، پیش از ظهر امروز ۱۶بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در سالن جلسات این دانشکده برگزار شد، اظهار داشت: ۵تا۷ اسفندماه سال جاری هفته پژوهش برگزار خواهد شد و یکی از دلایل تأخیر در برگزاری هفته پژوهش زلزله اخیر استان بود.

دکتر نجفی به تقویت حضور دانشگاه در جامعه اشاره کرد و گفت: ارتباط با صنعت یک نیاز حیاتی است و امیدواریم با مشارکت و همکاری اعضای هیئت‌علمی دانشگاه بتوانیم این نیاز را تقویت کنیم و جایگاه دانشگاه را در جامعه  ارتقاء دهیم.

وی افزود: تقویت ارتباط با صنعت در صورتی انجام می‌گیرد که مطابق رشته با بازار کار آشنا شویم و با سازمان‌های مرتبط با کار ارتباط داشته باشیم .

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه از تجهیز دستگاه‌های آزمایشگاهی که در دانشگاه عمومیت دارند خبر داد.

دکتر نجفی خاطرنشان کرد: سهم خرید و تجهیزات دانشکده کشاورزی ۱۳۰میلیون تومان بوده است که به‌محض دریافت نقدینگی سریعاً پرداخت خواهد شد.

وی همچنین به دریافت اعتبار سال ۹۶ دانشگاه  اشاره کرد و یادآور شد:  دانشگاه تا کنون ۶۴ درصد از اعتبارات کل را دریافت کرده است به همین دلیل برخی از پرداخت‌های ضروری مانند حق‌التدریس و پژوهانه اعضای جدیدالاستخدام با تأخیر مواجه شده است  که در این زمینه از طرف وزارت علوم  قول مساعد جهت پرداخت ۸۰ درصدی اعتبار دانشگاه تا پایان سال جاری داده شده است.

دکتر نجفی در پایان به پرداخت پژوهانه‌ اشاره کرد و بیان داشت: پرداخت و اختصاص پژوهانه باید مطابق با اعتبار برنامه‌ریزی شود و سعی بر این است پژوهانه مرحله قبل تسویه و پژوهانه مرحله بعد پرداخت شود.

در پایان نیز اعضای هیئت‌علمی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی مسائل پژوهشی این دانشکده را  مورد بحث و تبادل‌نظر قرار دادند.